5 powodów, dla których drzwi antywłamaniowe są ważną inwestycją

Wielu właścicieli domów korzysta z systemów alarmowych podczas ulepszania zabezpieczeń w domu, zamiast szukać rozwiązania, które powstrzyma włamywaczy przed wejściem. Badania pokazują, że z dala od skomplikowanych kryminalnych wątków kryminalnych w filmach, większość włamań do domu ma miejsce przez frontowe i tylne drzwi. Jeśli więc naprawdę chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swojego domu, drzwi antywłamaniowe powinny znajdować się na szczycie listy.

 

Te drzwi są nie tylko skutecznymi opcjami ochrony domu, ale oferują również dodatkowe korzyści, które podnoszą wartość Twojego domu. Czytaj dalej, aby poznać 5 najważniejszych powodów , dla których drzwi antywłamaniowe są ważną inwestycją w dom.

 

Ogólna trwałość

Aby zakup uznać za prawdziwą inwestycję, liczy się trwałość. Drzwi antywłamaniowe wykonane z wytrzymałych materiałów, takich jak wysokiej jakości stal nierdzewna i aluminium. Materiały te nie tylko zapewniają dodatkową barierę między Twoim domem a włamywaczami, ale mogą również wietrzyć elementy.

W przeciwieństwie do zwykłych drzwi, drzwi antywłamaniowe mogą być wykonane z materiałów odpornych na korozję, które zapobiegają oznakom zużycia. Niektórzy wybierają malowane drzwi antywłamaniowe, więc po dłuższym czasie będą wymagały świeżej warstwy farby, ale nie będzie takiego samego podstawowego zużycia drewna lub włókna szklanego. Jak długo wytrzymują drzwi antywłamaniowe? Tak długo jak twój dom.

 

Bezpieczniejszy sposób na zabawę na świeżym powietrzu    

Kiedy jest ładna pogoda, ludzie chcą cieszyć się świeżym powietrzem w środku. Niestety trzymanie otwartych drzwi i okien w celu wpuszczenia świeżego powietrza i światła słonecznego może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa, nawet jeśli nie mieszkasz w obszarze o wysokiej przestępczości. Drzwi i ekrany antywłamaniowe pozwalają otworzyć dom i poznać otoczenie bez obaw o potencjalnych intruzów.

Ulepszona wentylacja zapewniona przez projekty z drucianej siatki jest tak samo odświeżająca dla Twojego domu, jak dla Ciebie. Stały przepływ powietrza ma kluczowe znaczenie dla zapobiegania pleśni, a właściciele domów mogą nawet bezpiecznie wypuszczać powietrze z domu, gdy znajduje się z dala od nieruchomości. Włamywacze nie są jedynymi intruzami, przed którymi chronią drzwi ekranowe, siatka chroni również przed owadami i szkodnikami.

 

Zwiększona wartość domu

Zainstalowanie atrakcyjnych, wysokiej jakości drzwi zewnętrznych antywłamaniowych to nie tylko dobra inwestycja w bezpieczeństwo, ale także mądra inwestycja w przyszłość. Podnieś wartość swojego domu dzięki atrakcyjnym, trwałym drzwiom, które mają dodatkową zaletę bezpieczeństwa. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż w przyszłości, nie będziesz musiał martwić się o wymianę drzwi wokół swojej nieruchomości i możesz umieścić drzwi antywłamaniowe jako cenne cechy.

 

Chociaż może to nie mieć większego znaczenia dla wszystkich kupujących, ci, którzy patrzą na domy znajdujące się w lub w pobliżu obszarów, w których częściej dochodzi do włamań, mogą czuć się bardziej komfortowo, wiedząc, że istnieje dodatkowe bezpieczeństwo.

 

Dodano prywatność do obiektu

Właściciele domów z tylnymi drzwiami lub obudowami patio powinni rozważyć zainstalowanie drzwi antywłamaniowych nie tylko w przypadku wejścia z przodu. Drzwi antywłamaniowe zamontowane na wejściach wokół Twojej nieruchomości mogą zwiększyć prywatność i spokój. Drzwi są zbudowane z wytrzymałych materiałów, które zostały zmanipulowane, aby utrudnić przechodniom zajrzenie do środka. Magia projektowania stojąca za tymi instalacjami zapewnia efekt dwukierunkowego lustra, w którym masz prywatność od innych, ale nadal masz niezakłócony widok na zewnątrz. Drzwi z siatki zabezpieczającej można regulować, aby zwiększyć lub zmniejszyć poziom prywatności, którego szukasz.

Rozwiązanie projektowe dla każdych drzwi

Decydując się na drzwi antywłamaniowe , chcesz mieć pewność, że wybrałeś takie, które zostało przetestowane pod kątem bezpieczeństwa pod kątem wielu rodzajów włamań, takich jak uderzenia dynamiczne, ataki wyważające, cięcie nożem, sondowanie i testowanie wyciągania. Możesz być pewien, że drzwi spełniające te normy odpowiednio zabezpieczą Twój dom. Gerda jest producentem standardów branżowych, a drzwi posiadają niezbędne certyfikaty.

 

Następnie musisz wybrać projekt odpowiadający Twoim potrzebom, ekrany bezpieczeństwa są dostępne w różnych opcjach ze specjalnymi funkcjami. Ekrany można dopasować do drzwi na zawiasach, przesuwanych lub składanych i dostosować w wybranym przez Ciebie kolorze. Dla właścicieli domów, którzy dopiero zaczynają przygodę z drzwiami antywłamaniowymi, dobrym punktem wyjścia jest wybór odpowiedniego rodzaju wypełnienia. Wypełnienie to materiał znajdujący się wewnątrz aluminium drzwi. Dwa przykłady wypełnienia to pleciona siatka ze stali nierdzewnej i aluminiowe blachy perforowane.